Pierwszy tatuaż

Podajemy kilka wskazówek, które ułatwią Tobie oraz nam współpracę przy pierwszym kontakcie.

 1. Wycena i dobór odpowiedniego artysty do motywu jaki sobie wybrałeś, wymarzyłeś.
  Aby ułatwić przejście przez ten etap w pierwszej kolejności warto jak najbardziej szczegółowo opisać nam co chcesz. Wielkość podaj w cm, miejsce na ciele, gdzie tatuaż miałby się znaleźć, kolorystyka i stylistyka (czarno-szary, kolorowy, cieniowany, konturowy, dotwork itd.) Pomocne jest podesłanie poglądowego zdjęcia lub grafiki. To wszystko ułatwi nam dopasować Twoje oczekiwania do odpowiedniego artysty. Każdy z naszych tatuatorów chętnie przygotuje indywidualny, autorski projekt specjalnie dla Ciebie. Chcemy, aby każdy tatuaż był wyjątkowy i niepowtarzalny. Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest pojawienie się osobiście w studiu, aby wszystko dokładnie omówić. Wycena jest indywidualna i uzależniona od wielkości tatuażu oraz stopnia trudności w wykonaniu.
 2. Po ustaleniu szczegółów rezerwujemy termin do wybranego artysty.
  Przy rezerwacji należy wpłacić zadatek w kwocie 30 % wartości tatuażu. (możliwość przelewu)
 3. Jak najlepiej się przygotować przed zrobieniem tatuażu?
  Warto przez 2 tygodnie przed wizytą w studiu nie opalać miejsca, w którym chcesz wykonać tatuaż. Nie spożywaj alkoholu przez 2 dni poprzedzające zabieg. Warto także wydepilować wybrane miejsce tatuażu . W studiu przed zabiegiem do wypełnienia jest zgoda ( można pobrać PDF). 
  Nieletni powyżej 16 roku życia, który chcą wykonać u nas tatuaż, zobowiązani są przedłożyć pisemną zgodę opiekuna prawnego

Oświadczenie

Zgoda dla nieletnich